Cashback card pro DŘEŇ

S Cashback card pro DŘEŇ můžete využívat celou řadu nákupních možností. Buď v tisících obchodech, nebo při online nakupování. U každého obchodního partnera obdržíte až 5 % Cashback zpět a dodatečně Shopping Points (nákupní body), které můžete využívat k akčním nákupům.

S VÁMI ALE PROFITUJE I NADACE PRO TRANSPLANTACE KOSTNÍ DŘENĚ, NEBOŤ 1 % Z VAŠÍ ÚTRATY U PARTNERŮ PŘIJDE NA KONTO PRÁVĚ NÁM.

Nákupy i podpora nadace je vždy bez jakéhokoli poplatku.

Jednoduše jen nakupujte – profitujte – konejte dobro.

Seznam míst, kde akceptují Cashback Card na www.lyoness.com/cz


Možnosti získání Card

O naši Cashback card si můžete bezplatně zažádat vyplněním níže uvedeného formuláře nebo ve facebookové skupině Cashback card pro DŘEŇ, nebo e-mailu kostnidren@kostnidren.cz. Karta vám poté bude zaslána poštou.

Objednávka Cashback card pro DŘEŇ

SOPO je unikátní projekt společnosti TEVA Phatmaceuticals CR s.r.o., díky kterému mají pacienti ucelený přehled, jak nejlépe řešit své problémy v sociální oblasti spojené s jejich onemocněním a nově vzniklou životní situací. Cílem je soustředit potřebné informace na jednom místě a umožnit pacientům lépe se orientovat v problematice sociálně-právní např: nemocenské pojištění, invalidita a invalidní důchod, ztráta způsobilosti konat dosavadní práci, dávky pro osoby se zdravotním pojištěním, odstupné, podpora v nezaměstnanosti a další témata.
Projekt „tevasopo“ je komplexní bezplatná sociální poradna pro všechny pacienty s onkologickým onemocněním.