Koncert GOSPEL (až) NA DŘEŇ, Plzeň 2. 4. 2017

2.3.2017

Již devátý ročník úspěšných koncertů

 ve prospěch Nadace pro transplantace kostní dřeně proběhne v neděli 2. dubna od 18 hodin v Betlémské kapli ECM Maranatha v Plzni v Husově ulici. Program zahájí plzeňský sbor Touch of Gospel, v hlavní části večera pak vystoupí 70-členný sbor účastníků víkendového pěveckého workshopu pod vedením zahraničních lektorů  - zpěváka, dirigenta a pastora Davida Daniela z Londýna a polské zpěvačky, skladatelky a dirigentky Gabi Gąsior.

Atmosféra tohoto každoročního setkání bývá neopakovatelná. Přijďte si užít a zároveň přispět na dobrou věc!  Vstupenky na místě.

Více na http://www.gospeltrain.cz/index.php?ID=dren a na FB https://www.facebook.com/groups/260053427382838/.

Zpět

SOPO je unikátní projekt společnosti TEVA Phatmaceuticals CR s.r.o., díky kterému mají pacienti ucelený přehled, jak nejlépe řešit své problémy v sociální oblasti spojené s jejich onemocněním a nově vzniklou životní situací. Cílem je soustředit potřebné informace na jednom místě a umožnit pacientům lépe se orientovat v problematice sociálně-právní např: nemocenské pojištění, invalidita a invalidní důchod, ztráta způsobilosti konat dosavadní práci, dávky pro osoby se zdravotním pojištěním, odstupné, podpora v nezaměstnanosti a další témata.
Projekt „tevasopo“ je komplexní bezplatná sociální poradna pro všechny pacienty s onkologickým onemocněním.