Kabelkománie ve Znojmě se seriálem Slunečná

1.7.2021

Na Václavském náměstí ve Znojmě si od 6. - 8. srpna můžete pořídit kabelku, tašku nebo batůžek třeba od hlavních hrdinek oblíbeného seriálu Slunečná.

Po roční pauze způsobené pandemií se vrací oblíbený charitativní bazar na podporu Nadace pro transplantace kostní dřeně - Kabelkománie.

“Máme radost, že se televize PRIMA stala partnerem Kabelkománie a díky podpoře města Znojma máme i nové velkoobjemové sběrné místo,“ prozradila za pořadatele akce Iveta Hlobilová.

Sběrná místa:

  • v pracovních dnech vestibul Městského úřadu ve Znojmě na Obrokové ulici /pod Radniční věží/
  • prodejna Naturela u Společenského centra Dukla ve Znojmě
  • Obecní úřad Chvalovice
  • knihovna Jevišovice.

Nepoškozené a čisté kabelky, tašky apod. je možné také posílat na adresu: 

Šperkařský ateliér Iveta Hlobilová
Přemyslovců 128/7,
66902 Znojmo

Zpět

SOPO je unikátní projekt společnosti TEVA Phatmaceuticals CR s.r.o., díky kterému mají pacienti ucelený přehled, jak nejlépe řešit své problémy v sociální oblasti spojené s jejich onemocněním a nově vzniklou životní situací. Cílem je soustředit potřebné informace na jednom místě a umožnit pacientům lépe se orientovat v problematice sociálně-právní např: nemocenské pojištění, invalidita a invalidní důchod, ztráta způsobilosti konat dosavadní práci, dávky pro osoby se zdravotním pojištěním, odstupné, podpora v nezaměstnanosti a další témata.
Projekt „tevasopo“ je komplexní bezplatná sociální poradna pro všechny pacienty s onkologickým onemocněním.