Gospel (až) na dřeň - duben 2016

10.3.2016

Je to až neuvěřitelné, že letos pořádají Gospel (až) ma dřeň už poosmé.

Zveme vás na jedinečný koncert s příznačným názvem Gospel (až) na dřeň. Známý plzeňský sbor Touch of Gospel, posílený o zpěváky z celé České republiky, vytvoří sedmdesátičlenné(!) těleso, které budou dirigovat renomovaní hosté – anglický zpěvák, skladatel a pastor David Daniel a vynikající polská skladatelka a zpěvačka Gabi Gąsior. Jako sólistka vystoupí i Davidova dcera Tehillah.

 

Přijďte si užít neopakovatelnou atmosféru tohoto koncertu. Uslyšíte známé i zbrusu nové písně.   Svou účastí ještě podpoříte naši nadaci, neboť ta získá výtěžek ze vstupného (náklady spojené s jeho pořádáním hradí samotní zpěváci).

Koncert se koná v neděli 3. dubna 2016 od 18 hodin v plzeňské Betlémské kapli (ECM Maranatha) v Husově ulici.

Vstupenky v ceně 150,- Kč budou k dispozici na místě, hodinu před začátkem koncertu.

Těšíme se na vás!

 
Zpět

SOPO je unikátní projekt společnosti TEVA Phatmaceuticals CR s.r.o., díky kterému mají pacienti ucelený přehled, jak nejlépe řešit své problémy v sociální oblasti spojené s jejich onemocněním a nově vzniklou životní situací. Cílem je soustředit potřebné informace na jednom místě a umožnit pacientům lépe se orientovat v problematice sociálně-právní např: nemocenské pojištění, invalidita a invalidní důchod, ztráta způsobilosti konat dosavadní práci, dávky pro osoby se zdravotním pojištěním, odstupné, podpora v nezaměstnanosti a další témata.
Projekt „tevasopo“ je komplexní bezplatná sociální poradna pro všechny pacienty s onkologickým onemocněním.